Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ian Hawke

18. 3. 2014
Ian Hawke
Karma:zlá (1,2) Neutrální (3)
VZHLED
Ian je muž střední postavy. Na hlavě nemá vlasy, ale to jen proto, že se nechal ostříhat. Nosí brýle a moderní smoking.

Ian je sebestředný a pohrdavý. Když je šéf tak je i trochu namyšlený. Chce získat slávu a úspěch jen pro sebe, což se mu moc nevydaří, ale vždy má nějaký plán, jak by se k tomu úspěchu mohl dostat.
Byl to taky zaměstnavatel Davea, když mu nevěřil, že má mluvící chipmunky, kteří měli zazpívat vánoční píseň. Když ale zjistil, že Daveovi chipmunkové opravdu mluví a zpívají, hned mu došel nápad, jak by mohl slávu od chipmanků využít jen pro sebe. Nechal chipmunky přestěhovat k sobě do domu a ihned je nechal nazpívat desatero písniček na koncerty a alba.
Chipmunkové byli po nějaké době Ianova řádění velmi unavení, ale Ian si nedal říct Daveovy rady - aby je nechal si odpočinout. Chtěl stále víc a víc. Koncerty byli skoro každý den. Až se mu to nakonec oplatilo. Chipmunkové od Iana utekli a vrátili se za Daveem. Ian tak přišel o celou svou slávu, o peníze, o byt a mnoho dalšího.
Ve druhém díle si zase našel nápad, jak by mohl získat svou slávu a peníze zpět. Protože přicházejí chipmunčí holky, které Ianovi předvedly, že zpívat opravdu umí.

Když se stane šéfem Chipmunku tak jediné coho zajímá je jak vydělat co nejvíce peněz.Věčná sláva mu příliž stoupla do hlavy že ani nepoznal že Chipmunkové mu tajně utekli aže nakonec semu velký sen zbořil.

 Na konci dvojky mu z toho parádně hrabalo, když mu to nevyšlo i s holkama :Dve trojce se se ale zachovál dobře na to že je tak zlej.

Já ho nesnáším