Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dave Seville

18. 3. 2014
Dave Seville
(90 hlasů)
90%
přihlaš se a hodnoť
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Manažer, Skladatel
Karma
Kladná
Autor
Ross Bagdasarian
Hraje
Jason Lee
Blízcí
Alvin, Ian Hawke, Theodor
Výskyt
Alvin a Chipmunkové
 
 
 
Dave Seville je skladatel písní a hraje na různé hudební nástroje.
V prvním díle Chipmunků se k němu nastěhovali Chipmunci. Dave je poprvé vyhodil, ale jak je uslyšel zpívat tak si je vzal domů a rychle běžel pro hudební nástroje které předtím vyhodil. Z Chipmuny si hrál na klavír a Chipmunci zpívali. Každé ráno ho budili Chipmunkové tím, že si pouštěli televizi.
Dave přinesl Chipmunky jeho producentovi Ianovi Hawkovi. Chipmunkové se, ale styděli a tak nechtěli zpívat. Ian si myslel, že Dave zešílel. Dave pak byl na Chipmunky naštvaný.
Nakonec ale Chipmunkové přišli k Ianovi a zazpívali mu. Potom byli slavní a Dave byl šťastný. Ian Hawke chtěl Chipmunky využívat hlavně pro peníze. Dave to ale nechtěl. Ian se Chipmunků zmocnil. Nakonec je ale Dave získal zpátky. Ian z toho málem zešílel.

Ze začátku je to takový nešika, co neumí stát za svými díly, ale myslím, že po tom co dostal do péče chipmunky výrazně dospěl a chová se jako pravý táta. I když ho Alvin dost štve. =D Jeho písně co napsal nejsou dost dobré protože chybí v nich emoce a tak Dave už neví jak dál.Jenže štěstí mu přálo natolik že dlouho nezůstal pozadu a znovu začal psát písně pro Chimpunky a díky ním si zachráníl práci a získal mnohem víc než jen slávu a peníze.