Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anti-Chipmunks

6. 4. 2014

Toto zlo verze Chipmunks jsou exkluzivní pro ostatní země a "Chipmunk Mutiverse" filmů. To je ukázal, že (stejně jako anti-Chipettes ), může mluvit s "reálnými" hlasy, a že oni používají skřípání hlasy "oklamat lidi". Oni jsou také známí jako Impostermunks (dabovaný Alvin) a Darkmunks (dabovaný James Seville ). Oni vládnou Darkmunk vesmír s Darkettes. Ti všichni mají podpis barvy, které odrážejí ty z původních Chipmunks, ale v jednotvárnější odstín. Jejich srst také vypadá, že vypadá méně výrazně ve srovnání s jejich protějšky ".


Character Bios

Melvin (反-アルビン, Počítadlo Arbin) - Alvinova zlý protějšek. Ten se může zdát podobné, ale je deliberatly destruktivní a násilné, a vybízí tyto akty v toho, kdo se rozhodne být jeho pěšák. Je misantropický . On je viděn nosit sluneční brýle a černou koženou bundu.
 

  

 Seymour (反-サイモン, Počítadlo Saimon) - Simon zlý protějšek. Na rozdíl od Šimona, že není příliš inteligentní.Mluví s jižanským přízvukem.
 

  

 Theo (反-セイドア, Počítadlo Seioda) - 
Vypadá to jako Theodore, s výjimkou tmavé vlasy, česané na jedné straně a má jizvu na tváři. Má Theodore mladistvý šarm, ale s násilným vzpurný pruh, ve kterém chce opustit nic dětinský, což ho tvrdohlavý a vybíravý.