Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anti-Chipettes

6. 4. 2014

oto zlo verze  Chipetes jsou exkluzivní pro ostatní půdu filmy a The Chipmunk Multi-Verse filmů. Chovají se podobně jako Ed,Ed n  Eddy   's Kanker sester , a dokonce šli po chipmunk  , hodně Chipettes "Chargin, ale také mají své vlastní rysy hodně odlišné od Chipettes Prime. Oni vládnou Darkmunk vesmír s Darkmunks.

 Character Bios  

Whitney 
nejvíce dominantní i velící sestra. Ona má bretaňské talent pro vedení, ale nic jiného pozitivní, že je nemilosrdný vůdce. Sadista v každém smyslu, že Brittany je soucitný. Vypadá přesně jako Bretaně, s výjimkou, že má ofinu, že křivky vzhůru a nosí modré stínů, a černé kozačky. Ona je stejně destruktivní jako Melvin   .

 Joelle 
nejvíce agresivní a nebezpeční Darkette. Ona je Jeanette protějšek, ale na rozdíl od ní, je mnohem pravděpodobnější, než Eloise vyjádřit svůj nesouhlas k Whitney. Její styl oblékání je semi-Goth.

 

Eľiise 
Eloise je nesouvislý sestra s lehkým blond vlasy. Ona má na sobě černé šaty se zeleným pásem se zeleným pláštěm, síťované punčochy s plošinou sandály a její copánky jsou více chaotický než Eleanor je. Je méně pravděpodobné, aby jí ukázal nesouhlas s Whitney.

  

Charlene 

 Charlene se připojil k Darkettes po její "sestry   ji diserted ". Poté, co jí, že Whitney vzal pod paží a učinil ji jako záložní vládnout. Charlene se domnívá, že její nové sestry skutečně o ni, ale ona nemůže vidět, že ona je využívána. Ona také prohlásil, že se pomstí na Chipettes z '80 's Universe že ji opouštět.